Sıkça Sorulan Sorular

1. NEDEN ROLLERTURKEY YÜZ MASAJ ALETLERİ?

-Çünkü Türkiye’nin İlk Sertifikalı Ürünlerine ve Distribütörlük Ünvanına Sahibiz.
-Tamamen Doğal Taş Silindir -Tutma Sapı ve Kararma Yapmayan Ses Çıkarmayan Çinko Aparatlarla Yeni Nesil Sessiz Roller Deneyimini En İyi Kaliteyle Sunuyoruz.

2. ROLLER TEMİZLİĞİNİ NASIL YAPACAĞIZ?

-Taşı nemli bir bezle silin, asla çok sıcak suyla silmeyin veya suya batırmayın.
-Daha derinlemesine bir temizlik ve yüzeyde biriken
bakterileri öldürmek için hafif bir sabun kullanabilirsiniz.
-Yumuşak bir havlu üzerinde kurumaya
bırakın.
-Uzun süreli kullanım için özel, doğal keten torbamızda uygun şekilde sakladığınızdan emin olun.

3. HANGİ DOĞAL TAŞ ÜRÜNÜ SEÇMELİYİM?

Web sitemizin “Sizin Taşınız Hangisi” kısmından cilt tipinize en uygun taşın hangisi olduğunu kolaylıkla seçebilirsiniz.

4. KARGO & TESLİMAT & KARGO TAKİBİ NASIL YAPILIR?

-İş günleri içerisinde verilen siparişler 1-2 gün içersinde kargoya verilir. Kargodan takip numarası çıktığında size otomatik olarak mail gönderilir.

-Kargo takibini siparişinizi verdiğiniz maile otomatik olarak gelecek kargo takip numarası üzerinden yapabilirsiniz.

-Ürün teslim süresi bulunduğunuz ile göre değişiklik göstermektedir. Kargo firmasının çıkış yapmasının ardından 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir.

* Alınan siparişler ertesi gün kargoya iletilseler de Covid19 sebebi ile bulunduğunuz bölgenin dağıtım yapan kargolarının çalışma durumuna göre kargolanma ve kargo takip numarasının çıkmasında gecikmeler yaşanabilmektedir.
 

5. NASIL & NEREDEN SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Tüm siparişleri web sitemiz üzerinden almaktayız.

6. KAPIDA ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Teslimat türü seçerken online ödemenin yanı sıra kapıda nakit ve kapıda kredi kartı şeklinde alternatifleri seçerek kapıda ödeme gerçekleştirebilirisiniz.

7. ÜRÜNLERLE BİRLİKTE SERTİFİKALARI GÖNDERİLİYOR MU?

Yeşim, Rose, Ametist, Obsidyen, Kaplan Göz, Kristal Kuvars Roller ve Jade,Rose, Ametist, Aventurine Gua Sha’larımızın ait bağımsız test kuruluşları tarafından tabii tutulan testlerden orijinallik sertifikaları vardır, internet sitemizde ürünlerin son fotoğraflarından ulaşabilirsiniz.

Roller’larımızın ve Gua Sha'larımızın sertifikaları siparişlerinizle birlikte baskılı olarak gönderilmektedir. 

8. İADE VE DEĞİŞİM YAPILIYOR MU?

Sipariş verdiğiniz Roller ve Gua Sha ürünlerinin her biri kontrol aşamalarında geçerek paketlenmektedir. Ürünlerimizin dokusunda hissedeceğiniz herhangi bir pürüz doğal taşların yapısından kaynaklanır. Masaj sırasında cilde zarar vermez ya da çizmezler. Doğal taşların kesilme aşamalarında zarar gören ürünleri müşterilerimize kesinlikle göndermeyiz.

Ayrıca taşlarımızdaki doğal varyasyonlar nedeniyle, her ürünümüz desen ve renk açısından benzersizdir. Kullandığımız taş ve kristaller özgün ve doğaldır. Taşları yapay olarak boyamaz veya işlemeyiz. Söz verdiğimiz doğal taşları bu özelliklerinden tanıyabilirsiniz.

Bu sebeplerden dolayı, ürünlerimizin kişiye özel ürünler olması nedeniyle bu kategorideki her üründe olduğu gibi teslim aldıktan sonra veya kullanım sonrası iade ve değişim sağlayamıyoruz.
 

9. BAŞKA BİR PLATFORM VEYA PAZARYERİNDE SATIŞINIZ VAR MI?

Pazaryerlerinde aktif olarak satışlarımız mevcut olup, sadece “Rollerturkey” satıcı adı ile satış yapmaktayız. Başka bir mağaza veya satıcı ile çalışmıyoruz. Diğer satıcılara itibar etmeyiniz.