RollerTurkey - Nasıl Kullanılır

ROLLER’LARIMIZ NASIL KULLANIYOR?

ROLLER’LARIMIZ SABAH VE AKŞAM CİLT BAKIMI RİTÜELLERİNİZİ ZENGİNLEŞTİRMEK İÇİN ARADIĞINIZ DOĞALLIĞI SUNUYOR!

ALIN

Alnınızın ortasından başlayarak kulaklarınıza doğru yuvarlamak için büyük ucu kullanın. Aynı hareketle 5-6 kez tekrarlayın, Alnınızın diğer yarısına geçtikten sonra saç diplerinize doğru işlemi tekrarlayın.

GÖZ ALTI VE KAŞLAR

Küçük ucu kullanarak basınç uygulayın ve iç gözden dış köşeye doğru yuvarlayın. 10-15 kez tekrarlayın ve diğer göz altına geçin

GÖZ KENARLARI

Küçük ucu kullanın, basınç uygulayın ve silindirin küçük ucunu gözünüzün köşesinde hızla yukarı ve aşağı hareket ettirin. 10-15 kez tekrarlayıp diğer göz kenarına geçin.

BOYUN

Çenenizden boynunuza doğru basınç uygulayarak 7-8 kez yuvarlayın. Aynı işlemi kulaklarınıza doğru kısa hareketlerle tekrarlayın.

ÇENE

Her zaman silindirin küçük ucunu kullanın. İleri geri hareket ettirerek 7-8 defa tekrarlayın. Daha sonra çene kemiğiniz üzerinden kulaklarınıza doğru yuvarlamaya devam edin

YANAKLAR

Yeşim silindirinin büyük ucunu çenenize yerleştirin, basınç uygulayın ve kulağınıza doğru yuvarlayın. Aynı yerde bu işlemi 5-6 kez tekrarlayın, sonra yanağınız boyunca yukarı hareket edin. Diğer tarafta tekrarlayınız.

GUASHA NASIL KULLANIYOR?

ROLLERTURKEY GUASHA ÜRÜNLERİ CİLT BAKIMI RİTÜELLERİNİZİ ZENGİNLEŞTİRMEK İÇİN ARADIĞINIZ DOĞALLIĞI SUNUYOR!

BOYUN

Adem elmasının üzerinde çok nazikçe gezdirin bu REN hattınızı harekete geçirmek için enerjik bir taramadır. (Çin tıbbındaki REN kanalı vücudun “yin” enerjisini toplar, karın, göğüs, boyun, baş ve yüz problemlerini tedavi eder.)

ÇENE

Gua Sha’yı düz tutarak çenenizin altından kulak memenize doğru çekin. İsterseniz, tersi yönde geri kaydırırken diğer elinizle çenenizin altındaki derinizi tutun.

YANAKLAR

Çene hattından kulak memenize doğru yanaklarınız üzerinden götürün. Sıvı akışının boyundan aşağıya, köprücük kemiğinizin hemen üstündeki lenf düğümlerine akmasına teşvik etmek için kulağınıza nazikçe sallayabilirsiniz.

ELMACIK KEMİĞİ

Elmacık kemiği altından çekin. Burada depolanma eğiliminde olan  sıvıyı alıp saç çizginize doğru yönlendirin. Saç çizginize hafifçe ve nazikçe bitirin. Ardından yine elmacık kemiklerinin üzerinden saç çizginize kadar uygulayın

GÖZ ALTLARI

Nazik bir şekilde ister içten dışa ister dıştan içe olacak şekilde uyulama yapın.

KAŞLAR VE ALIN

Kaşlardan yukarı doğru saç çizginize kadar uygulayın. Yine bir kaştan diğerine doğru uygulama yapın. Son olarak 3. gözün yer aldığı 2 kaş arasından alın üzerinden olacak şekilde kullanımı sağlayın