Hakkımızda - RollerTurkeyROLLERTURKEY

                    RollerTurkey Antik Çin’den günümüze uzanan süre boyunca hem cildinize hem ruhunuza bakım yapmanın en doğal yolunu sizlere ulaştırmak için 2019 yılında biri kadın olmak üzere iki genç girişimci tarafından İstanbul’da kuruldu. Kadın ve erkek cilt bakımında günümüzün değişen trendlerini takip eden ve yaşanılan değişimi doğru analiz ederek dönüştürmek isteyen RollerTurkey, bugüne kadar cilt bakımına önem veren onlarca insanın kalbine dokundu.

RollerTurkey Ürünleri

                  Cilt bakımında yeni bir trend yaratmayı amaçlayan RollerTurkey, geniş ürün yelpazesiyle sizlere en iyi cilt bakım ürünlerini sunma hedefi taşımaktadır. En kaliteli cilt bakım ürünlerini sizlere ulaştırmayı amaçlayan RollerTurkey ürün havuzunda;

  • Çift Taraflı Roller
  • Guasha
  • Cilt Bakım Setleri
  • Titreşimli Roller
  • Germanyum Roller
  • Cilt Bakım Serumu yanı sıra sürekli genişleyen ürün yelpazesiyle birçok farklı ürün bulunmaktadır.

                Ürünleri yanı sıra cilt bakımında toplumdaki değişimin öncüsü olmayı hedefleyen RollerTurkey, yeni ve güncel blog yazılarıyla kadın ve erkek cilt bakımına dair ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sizlere sunmaktadır. Roller, Gua Sha ve Cilt Bakım Serumlarının kullanım klavuzlarının yanı sıra doğal taşlar hakkında ufkunuzu açacak bilgileri bulacağınız blog sayfamızı ziyaret ederek yeni nesil cilt bakım ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neden RollerTurkey’i Tercih Etmelisiniz?

             Sertifikalı Roller ve Gua Sha ürünlerini Türkiye’ye ilk getiren firma olan Roller Turkey, uluslararası işbirliğine önem veren yapısıyla Türkiye’nin bu alandaki ilk distrübütörü olma ünvanına da sahiptir. Uluslararası üç farklı şirketten tedarik edilen ürünler kullanımınıza sunulmadan önce güvenlik testlerine tabii tutulur. Taşların %100 doğallığına dair bilgiyi içeren sertifika da sizlere iletilir.

Not: Taşların gerçek olduğuna dair bilgiyi içeren sertifikalara ürün sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

               RollerTurkey’in pazar payını giderek güçlendirmesindeki en önemli etken ise rollerlardaki doğal taş silindir tutma sapının kararma yapmayan ve ses çıkarmayan çinko aparatlardan oluşmasıdır. Bu özellik sayesinde ürünlerimizi uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

 

Cilt bakımında değişimin öncüsü olmayı hedefleyen firmamız bu amaç doğrultusunda perakende ve toptan satış imkanlarıyla sektöre liderlik etmektedir.
Toptan alımlar için firmamızla iletişime geçebilir, markanıza değer katabilirsiniz. 

.


TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK DİSTRİBÜTÖR MARKASI